Registration times

Please check out your REGISTRATION time below – this is the time you need to be at Forsyth Barr Stadium to collect your race number. Please bring your photo ID, as you need to provide identification to receive your race number. There will be a bag check available. Quick tip: If you are on a desktop computer press ‘Ctrl+F’ to search for your name. Mobile users: Please turn your phone to horizontal view to see the full table to find your name.

NOTE – the original 9:45am registration time is now 9:30am

Entry is though Gate F and gates are open from 8:00am.

Once registered, you will be called approximately 15 minutes prior to your start time where you will be given an IMPORTANT safety briefing and quick warm-up.

Please note: These times are now final.

 Registration Time First Name Last Name Team Name
8:30am Jess Fitch Rotaract Club of Dunedin
8:30am Lauren Hay Rotaract Club of Dunedin
8:30am Rebecca Roberts Rotaract Club of Dunedin
8:30am Claire Rollinson Rotaract Club of Dunedin
8:30am Stacey Woods Rotaract Club of Dunedin
8:30am Jack Elliotte Rotaract Club of Dunedin
8:30am Victoria Purdy Rotaract Club of Dunedin
8:30am Klaudia Illenberger Rotaract Club of Dunedin
8:30am Grace Thompson Rotaract Club of Dunedin
8:30am Tom Massue Rotaract Club of Dunedin
8:30am Alice Back Rotaract Club of Dunedin
8:30am Sahil Gordon OG
8:30am Edmund Hong OG
8:30am Michelle Lee OG
8:30am Louie Liew OG
8:30am Joshua T’Challa OG
8:30am Daniel Strang OG
8:30am Leanne Black
8:30am Marty Boyd
8:30am Rebecca Brown
8:30am Katrina Dunn
8:30am Nicki Fairbairn
8:30am Alesha Fraser
8:30am Jade Johnston
8:30am Nicole Mairs
8:30am Hannah McLeary
8:30am Mathew Michie
8:30am Nikita Nagel
8:30am Ben Pigou
8:30am James Sutherland
8:30am Jasmine Taylor
8:30am Cheyenne Waldron
8:30am Stephanie Watson
8:30am Graeme Egan Pac
8:30am James Piho Pac
8:30am Steph Miller Pac
8:30am Cory Holtz Pac
8:45am Anne-Marie Amende Elmgrove School
8:45am Mandy Bower Elmgrove School
8:45am Lisa Hale Elmgrove School
8:45am Taylar Renalson Elmgrove School
8:45am Nicola Wright Elmgrove School
8:45am Hayley Riddington Hayley and Kelly
8:45am Kelly Windsor Hayley and Kelly
8:45am Cherie Hood Hit it
8:45am Rachel Orr 5 Gone Mad
8:45am Charlotte Power 5 Gone Mad
8:45am Gemma Power 5 Gone Mad
8:45am Hannah Power 5 Gone Mad
8:45am Sue Watt 5 Gone Mad
8:45am Alyssa Williams Climbing for Shaz
8:45am Joy Campbell Southern Wide – Stepping It Up
8:45am Tim Campbell Southern Wide – Stepping It Up
8:45am Felicity Hunter-Weston Southern Wide – Stepping It Up
8:45am Su Malthus Southern Wide – Stepping It Up
8:45am Jordan McEwan Southern Wide – Stepping It Up
8:45am Wayne Thomson Southern Wide – Stepping It Up
8:45am Jo Tickle Southern Wide – Stepping It Up
8:45am George Hatzis Stair it in the face
8:45am Julie Scott Stair it in the face
8:45am Jo Sinclair Stair it in the face
8:45am Teresa Sowerby Stair it in the face
8:45am Charan Stevenson Stair it in the face
8:45am Shené Holtzhausen The Stair Squad
8:45am Renee Johnson The Stair Squad
8:45am Aaron Menzies The Stair Squad
8:45am Anna Smith The Stair Squad
8:45am Adam Eketone The Stair Squad
8:45am Aaron Collins The Stair Squad
8:45am Liana Climo
8:45am Kimberlee Duncan
8:45am Liana Hall
8:45am Franzi Heidtke
8:45am Olivia Henderson
8:45am Laura McDonald
8:45am Makayla Montgomery
8:45am Gaynor Baldwin Aaron’s Army
8:45am Li Chen Aaron’s Army
8:45am Hannah Watt Aaron’s Army
8:45am Tim Bathgate Aaron’s Army
8:45am Ben Eatwell Aaron’s Army
8:45am Katie Noble Aaron’s Army
8:45am Jimmy Johnstone Aaron’s Army
8:45am Susie Johnstone Aaron’s Army
8:45am Tracey Murray Aaron’s Army
8:45am Anna Clark Anatomically Correct
8:45am Rosemary May Khant Aung Anatomically Correct
8:45am Zin Khant Aung Anatomically Correct
8:45am Deanna Barwick Anatomically Correct
8:45am Josh Houlton Anatomically Correct
8:45am Lisa Matisoo-Smith Anatomically Correct
8:45am Kathryn McClea Anatomically Correct
8:45am Upendra Bhattarai Anatomically Correct
8:45am Allison Miller Anatomically Correct
8:45am Eric Lord Anatomically Correct
8:45am Jodie Chatfield Distinction Dunedin
8:45am Rachel Walton Distinction Dunedin
8:45am Michelle Dick Elegant Ass
8:45am Kahu Parmenter Elegant Ass
8:45am Stacey McMaster Elegant Ass
8:45am Tara Clark Elegant Ass
8:45am Scott Baird Mosgiel Fire
8:45am Hugh Fry Mosgiel Fire
8:45am Ryan Greenheld Mosgiel Fire
8:45am Jayden Haggerty Mosgiel Fire
8:45am Ben Parker Mosgiel Fire
8:45am Josephine Schafer Legs Miserables
8:45am Molly Hartley Legs Miserables
8:45am Ellie Pritchard Surely we cook
8:45am Kaitlyn Robson Surely we cook
8:45am Daniel Wark Warkies
8:45am Natalie Wark Warkies
9:00am Danielle Blyde Don’t stair at me
9:00am Georgina Wilson Don’t stair at me
9:00am Pet Arceo Dunedin Casino
9:00am Lavina Choie Dunedin Casino
9:00am Jen Conway Dunedin Casino
9:00am Janelle Hazeldine Dunedin Casino
9:00am Patrick Jacobsen Dunedin Casino
9:00am Rebekah Mager Dunedin Casino
9:00am Gregor Martin Dunedin Casino
9:00am Charlie Thomas Dunedin Casino
9:00am Kristin Arnold KJ’s Krew
9:00am Mikayla Arnold KJ’s Krew
9:00am Shanon Arnold KJ’s Krew
9:00am Isabella Arnold KJ’s Krew
9:00am Daniela Gonzalez-Rubio Misfits
9:00am Kate Spenceley Misfits
9:00am Elena Chetland de Vries Misfits
9:00am Sol Gonzalez Misfits
9:00am Rachael Ryan Misfits
9:00am Kelly Sein Misfits
9:00am Simone Read
9:00am Sasha Scott
9:00am Stacey Shute
9:00am Eloise Stevens
9:00am April Sule
9:00am Katie Taylor
9:00am Rebecca Funnell
9:00am Caitlin Treacy
9:00am Michael Zhang
9:00am India Lillis
9:00am Matilda Bentley Stop and Stair
9:00am Jess Iggo Stop and Stair
9:00am Eliza Morris Stop and Stair
9:00am Meggie Morrison Stop and Stair
9:15am Louise Guise M K Fitness
9:15am Jo Scott M K Fitness
9:15am Mikayla Scott M K Fitness
9:15am Jessica Leith M K Fitness
9:15am Chrissie LucasM M K Fitness
9:15am Viv McEwan M K Fitness
9:15am Nikki Diack Nude Skin and Beauty
9:15am Lelana Hibbs Nude Skin and Beauty
9:15am Maggie Jewiss Nude Skin and Beauty
9:15am Jodi Patterson Nude Skin and Beauty
9:15am Casey Reid Nude Skin and Beauty
9:15am Fallon Voyle Nude Skin and Beauty
9:15am Starla Marchant OP Sports And Exercise
9:15am Mamta Prasad OP Sports And Exercise
9:15am Matt Walker OP Sports And Exercise
9:15am Caleb Dallow Otago University Rowing Club
9:15am Gabrielle Hunter Otago University Rowing Club
9:15am Grace Kai Fong Otago University Rowing Club
9:15am Charlotte McBrayer Otago University Rowing Club
9:15am Brittany White Otago University Rowing Club
9:15am Sophie Thompson Otago University Rowing Club
9:15am Roman Dunford Red Hot Chili Steppers
9:15am Jeanne-Marie Bonnet Red Hot Chili Steppers
9:15am Alana Donkin Red Hot Chili Steppers
9:15am Zoe MacClure Red Hot Chili Steppers
9:15am Gordon Zhao Red Hot Chili Steppers
9:15am Blake Kennedy Red Hot Chili Steppers
9:15am Emma Dennison Team Toby
9:15am Katie Devereux Team Toby
9:15am Ryan Mulligan Team Toby
9:15am Carolyn Robins Team Toby
9:15am Jenny Eggers Team Toby
9:15am Mike Eggers Team Toby
9:15am Ben Robins Team Toby
9:15am Kylie Ellis Team Toby
9:15am Aaron Kyle Team Toby
9:15am Anna Ollerenshaw Team Toby
9:30am Isabel Hulme Cirque du sore legs
9:30am Tim Lamb Cirque du sore legs
9:30am Hayley Lister Cirque du sore legs
9:30am Joel Martin Cirque du sore legs
9:30am Matt Munro Cirque du sore legs
9:30am Jennifer O’Connell Cirque du sore legs
9:30am Andrew Patmore Cirque du sore legs
9:30am Duncan Campbell Cumberland College
9:30am Kirsten Humphreys Cumberland College
9:30am Samuel Puglia Cumberland College
9:30am Beverly Thompson Cumberland College
9:30am Courtney Varga Cumberland College
9:30am Grace Nally Cumberland College
9:30am Imi Blance Cumberland College
9:30am Pippa Nally Cumberland College
9:30am Kylie Robinson Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Tracy Hudson Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Lee Maher Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Nikki Miller Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Jodie Gain Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Alice Dee Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Sarah Gaffaney Red Hot Chilli Steppers Original
9:30am Cassie Daley The Giants
9:30am Jamie Eichmann The Giants
9:30am Tania Baron Wolf Pack
9:30am Haley Cron Wolf Pack
9:30am Kelly Dickson Wolf Pack
9:30am Tae Flavell Wolf Pack
9:30am Tyler Jeffries Wolf Pack
9:30am Liana King Wolf Pack
9:30am Koal Kirkman Wolf Pack
9:30am Hannah More Wolf Pack
9:30am Jen Smart Wolf Pack
9:30am Blake Van Rooy Wolf Pack
9:30am Jared Anglesey
9:30am Ayla Benseman
9:30am Amanda Dalgado
9:30am Annika Dickie
9:30am Erin Greenwood
9:30am Rosie Kelly
9:30am Jessica Kendall
9:30am Alex McLennan
9:30am Holly Norton
9:30am Sophie White
9:30am Alexander Yarnall
9:30am Brett Collins
9:30am Sophie Wong
9:30am Amber Butler
9:30am Greg Jolly
9:30am Gareth Simpson Team Select
9:30am Jane Bardwell Team Select
9:30am Danika Gilbert Team Select
9:30am Sam Hales Team Select
9:30am Sarah Miles Team Select
9:30am Rebecca Simpson Team Select
9:30am Callum Sutherland Team Select
9:30am Matthew Sutherland Team Select
9:30am Olivia Naysmith Hot Blooded
9:30am Michelle Berland Hot Blooded
9:30am Naaketta Scully Hot Blooded
9:30am Phil Sinclair Hot Blooded
9:30am Soraya Kirby
9:30am Patrick Hanger Hangers in Flight
9:30am Heike Niehaus Hangers in Flight
9:30am Tiaan Mckinnel
9:30am
9:30am
9:30am